Bezárul a kiskapu a Wise, Revolut előtt is – drágul a vállalkozói bankolás?
A tranzakciós illeték kiterjesztése jelentősen átalakíthatja a Revolut és más neobankok vállalati díjstruktúráját.
Létrejött a megállapodás Görögország és hitelezői között a mentőcsomag folyósításának feltételéül kikötött új megszorító csomagról - közölte kedden Antonisz Szamarasz miniszterelnök.
"A mai napon létrejött a megállapodás az intézkedésekről és a költségvetésről" - fogalmazott közleményében a miniszterelnök. Hozzátette, hogy a csomag parlamenti elfogadásával Görögország a 17 tagú euróövezetben maradhat. "A megállapodás elfogadása és a költségvetés megszavazása az országot az euróövezetben tartja és kivezeti a válságból" - mondta Antonisz Szamarasz.
Szamarasz felhívta a figyelmet arra, hogy Görögország a jövő hónapban kifut finanszírozási forrásaiból, ha nem biztosítja magának az IMF/EU-hitelcsomag reformok folytatásától függővé tett következő 31,2 milliárd eurós részletének átutalását. "Ha a megállapodás nem megy át (...), az országon káosz lesz úrrá" - hangsúlyozta.
Az AFP hírügynökséget egy parlamenti forrás kedden arról tájékoztatta, hogy a 2013-as költségvetési törvényt szerdán terjesztik a parlament elé. Szintén aznap szavaz a görög parlament a megszorító csomag privatizációs intézkedésekkel foglalkozó első fejezetéről.
A tranzakciós illeték kiterjesztése jelentősen átalakíthatja a Revolut és más neobankok vállalati díjstruktúráját.
Számos adómentesen vagy kedvezményesen biztosítható juttatási forma közül lehet választani.
Jelentős ingatlanár- és bérletidíj-emelkedés a kkv-k körében népszerű lakásirodák és B-kategóriás irodaházak piacán is.
Költséghatékony és magas minőségű szolgáltatások érhetők el, akár a teljes munkavállalói körre, akár csak a kulcspozícióban lévő alkalmazottakra.
A Tisza jelöltje 42 százalékot, míg a körzetet 2022-ben megnyerő Hadházy Ákos 18 százalékot kapna Zuglóban a 21 Kutatóközpont mérése alapján. A felmérést készítő intézetet vezető Róna Dániel szerint csak az a biztos, hogy a Fidesznek aligha osztanak lapot. A HVG azt is kiderítette, kit indít a kormánypárt.
Bár a statisztikák szerint folyamatosan nő a rákos megbetegedések száma a világon, valójában sokkal jobb a helyzet, mint amilyennek elsőre tűnik.