Miért veszélyes halogatni a digitalizációt? Cégvezetőként ezeket érdemes átgondolnia!
Aki időben cselekszik, hatékonyabban működik és pályázatokhoz, új piacokhoz is hozzáférhet.
Az IMF-tárgyalásokért felelős tárca nélküli miniszter, Varga Mihály szerint az Államadósság Kezelő Központ 2013 első felében devizakötvénnyel tesztelheti majd a piacot - hangzott el a Napi Gazdaság keddi makrogazdasági konferenciáján.
A jövő év első felében az Államadósság Kezelő Központ (ÁKK) devizakötvénnyel tesztelheti majd a piacot - írja a napi.hu. A Napi Gazdaság keddi, Finanszírozás, versenyképesség, növekedés című makrogazdasági konferenciáján Varga Mihály IMF-tárgyalásokért felelős tárca nélküli miniszter szerint jövő év január 14-én folytatódnak folytatódnak a tárgyalások a Valutaalappal, amikor is újra hazánkba érkezik a nemzetközi delegáció. Amíg van esély a józan kompromisszumra, addig folytatni kell az egyeztetéseket.
A miniszter elmondta, hogy az Eximbank nemrég lezajlott 500 millió dolláros kötvénykibocsátása igen sikeres volt. Az ÁKK jövő év első felében tesztelheti a piacot devizakötvényekkel, aminek "konkrét eredménye" is lesz. A Napi Gazdaság konferenciájának vendégei ennek megfelelően elsöprő többségben - 80 százalékuk - vár devizakötvény-kibocsátás 2013 első félévében.
Aki időben cselekszik, hatékonyabban működik és pályázatokhoz, új piacokhoz is hozzáférhet.
Bővült azon fejlesztési lehetőségek köre, amelyekre a Demján Sándor Tőkeprogramban forrást igényelhetnek a vállalkozások.
Javult a vállalkozások alkupozíciója: az árak konszolidálódtak, a kockázati prémiumok csökkentek, van verseny. Érdemes élni a lehetőségekkel.
Már egyetlen, megfelelően kiválasztott MI-eszköz révén is jelentős hatékonyságnövekedést érhetnek el a kisebb cégek is.
„Én itt már minden »hülyére« szavaztam. Értelmes, világlátott, anyagilag stabil helyzetben lévő embernek szerintem tilos politikai párt közelébe mennie itthon” – mondja a magyar „orr”. HVG-portré.
Dopeman a „Jó arcok”-at, Kocsis Máté a „Zebra” nevű kört vezeti. Na de melyik kört vezetheti Schmidt Mária?
Nem kell már tartós tejet venni, jön a világháború, kivéve Magyarországon – üzeni Orbán. Megnéztük, mi igaz az állításaiból.
Kellemes zenei aláfestés jellemzi, egy mosolygó pap is felbukkan benne.