Online adatszolgáltatási kötelezettség
Külföldi vállalkozások esetén lehetőség vagy kötelezettség az online adatszolgáltatás?
249,5 millió forintos megbízást nyert a Közgép konzorciuma egy közbeszerzési eljárás keretében – olvasható a 2013. február 22-i Közbeszerzési Értesítőben.
Az Átlátszó.hu azt írja: 249,5 milliós megbízást nyert a Közgép konzorciuma a Közbeszerzési Értesítő szerint. A kiíró az MVM Paksi Atomerőmű Zrt., az elvégzendő feladat pedig a gépházi csurgalékvíz-elvezető rendszer rekonstrukciója.
Simicska Lajos cége nem egyedül, hanem egy helyi céggel, a Csőszer Paks Épületgépészeti Kft.-vel indult. A szerződés eredeti becsült összege 175 millió forint lett volna, ám a legalacsonyabb ellenszolgáltatást tartalmazó ajánlat a Közgépé volt, 249,5 millió forinttal – írja a lap.
Külföldi vállalkozások esetén lehetőség vagy kötelezettség az online adatszolgáltatás?
Hogyan és mikor lehet elrendelni a rendkívüli munkavégzést?
Óriási már a zaj a közösségi médiában. Érdemes még pénzt költeni a tartalommarketingre? Hogyan lehet ezt jól csinálni?
Az ingatlan bérleti díja és a kapcsolódó költségek elszámolhatók a költségként? Milyen járulékokat kell fizetni?