Pályázati pénzosztás a parlamenti választások előtt – hol tartunk most, és mire érdemes készülni?
Az idén hatalmas, 774 milliárd forintos keretösszeg keresi a helyét a GINOP Plusz programban.
Idén tavasszal kevesebb haltetemet találtak a halászok a korábbi évekhez képest – közölte a Balatoni Halgazdálkodási Nonprofit Zrt. szerdán.
Az összesített adatok szerint eddig 619 busa és 7313 egyéb hal tetemét gyűjtötték be, míg a tavalyi esztendő ugyanezen időszakában 1582 busát és 10 169 egyéb döglött halat kellett eltávolítani a Balatonból.
Kiemelték, hogy a két évvel ezelőtti jelentős harcsapusztuláshoz képest az idén csupán egyetlen harcsatetemmel találkoztak a halászok.
A jelenség tavasszal azért kerül a figyelem központjába, mert a téli időszakban legyengült és elpusztult halakat a felmelegedő víz nagyjából egy időben veti fel, és a sodródó tetemek a széljárásnak megfelelően koncentrálódhatnak.
Bizonyos mértékű halpusztulás természetes jelenség minden halban gazdag vízben – áll a közleményben.
A társaságnak minden tavasszal kötelezettsége az elhullott halak összegyűjtése.
Az idén hatalmas, 774 milliárd forintos keretösszeg keresi a helyét a GINOP Plusz programban.
Aki időben cselekszik, hatékonyabban működik és pályázatokhoz, új piacokhoz is hozzáférhet.
Ötlépcsős útiterv a fenntarthatósági célkitűzések üzleti stratégiába építéséhez.
Egyre több szektorban kötelező a felelősségbiztosítás. Mire nyújt valódi védelmet? És mikor fizetjük hiába a díjat?
Megváltozhatott az ukrán elnök álláspontja Trump és Putyin alaszkai találkozója előtt.
Az amerikai elnök szerint ez „Washington felszabadításának napja”.