Online adatszolgáltatási kötelezettség
Külföldi vállalkozások esetén lehetőség vagy kötelezettség az online adatszolgáltatás?
Áder János államfő - a miniszterelnök javaslatára - Horváth Attila Imrét 2013. július 15-ei hatállyal a Nemzeti Fejlesztési Minisztérium (NFM) államtitkárává nevezte ki - derül ki a hétfői Magyar Közlönyben publikált köztársasági elnöki határozatból.
Horváth Attila Imre az NFM honlapja szerint eddig a zöldgazdaság fejlesztéséért, klímapolitikáért és kiemelt közszolgáltatásokért felelős helyettes államtitkár volt.
Az új államtitkár a minisztérium honlapján közzétett életrajza szerint 1974-ben született, és 2001-ben végzett a Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetemen.
Horváth Attila Imre a magánszférából érkezett az államigazgatásba, 2008. február és 2011. december között a BudaSolar Kft. ügyvezető igazgatója, 2005. október és 2008. február között az EnergoSolar Kft. ügyvezető igazgatója volt, azt megelőzően lízingcégeknél töltött be vezető posztokat.
Külföldi vállalkozások esetén lehetőség vagy kötelezettség az online adatszolgáltatás?
Hogyan és mikor lehet elrendelni a rendkívüli munkavégzést?
Óriási már a zaj a közösségi médiában. Érdemes még pénzt költeni a tartalommarketingre? Hogyan lehet ezt jól csinálni?
Az ingatlan bérleti díja és a kapcsolódó költségek elszámolhatók a költségként? Milyen járulékokat kell fizetni?