Online adatszolgáltatási kötelezettség
Külföldi vállalkozások esetén lehetőség vagy kötelezettség az online adatszolgáltatás?
Az Államadósság Kezelő Központ (ÁKK) 12 hónapos lejáratú kincstárjegyből alacsonyabb hozam mellett a tervezettnél nagyobb mennyiséget adott el csütörtöki aukcióján.
A tizenkét hónapos kincstárjegyből a 171,4 milliárd forintnyi benyújtott ajánlatra a tervezett 50 milliárd forint helyett 75 milliárd forintért adott el az adósságkezelő 4,08 százalékos átlaghozam mellett. Legutóbb, július 4-én 4,28 százalékos, két héttel korábban 4,56 százalékos átlaghozam volt az ÁKK 12 hónapos aukcióján.
Az ÁKK csütörtökönként felváltva, egyik héten 12 hónapos diszkont kincstárjegyet, a másik héten pedig államkötvényeket visz aukcióra.
Külföldi vállalkozások esetén lehetőség vagy kötelezettség az online adatszolgáltatás?
Hogyan és mikor lehet elrendelni a rendkívüli munkavégzést?
Óriási már a zaj a közösségi médiában. Érdemes még pénzt költeni a tartalommarketingre? Hogyan lehet ezt jól csinálni?
Az ingatlan bérleti díja és a kapcsolódó költségek elszámolhatók a költségként? Milyen járulékokat kell fizetni?