
Horváth a döntésével kapcsolatban azt mondta: „Ha azt gondolom, hogy semmin sem lehet változtatni, nem jöttem volna elő a NAV-üggyel. A jelek szerint már a kormány sem engedheti meg, hogy minden maradjon a régiben.”
Horváth András beszél továbbá az ős-Fideszhez, valamint a botanikához fűződő viszonyáról, továbbá arról is, hogyan javítottak az egészségi állapotán a mostani viharok.
A cikket a HVG e heti számában olvashatják.