Pályázati pénzosztás a parlamenti választások előtt – hol tartunk most, és mire érdemes készülni?
Az idén hatalmas, 774 milliárd forintos keretösszeg keresi a helyét a GINOP Plusz programban.
A szlovén jegybank jelentősen, 0,6 százalékról 1,6 százalékra javította az ország idei gazdasági növekedésére vonatkozó előrejelzését.
A központi bank szerint a gazdaság motorja az export lesz két egymást követő év recessziója után.
Ales Delakorda, a jegybank gazdaságelemző intézetének a vezetője azt mondta, hogy az idei GDP-növekedés még a most jelzett ütemnél is nagyobb lehet, figyelembe véve az első félévi 2,5 százalékos bővülést.
A szlovén központi bank egyidejűleg 1,4 százalékról 1,3 százalékra rontotta a jövő évi gazdaságnövekedéssel kapcsolatos előrejelzését. Ezzel kapcsolatban a jegybanki intézmény vezetője rámutatott arra, hogy 2015-ben komoly kockázati tényező az Európai Unió gazdaságnövekedésének a lassulása, illetve az orosz-ukrán válságnak a globális gazdaságra gyakorolt hatása.
A szlovén jegybank az idei évre 0,5, jövőre 0,7 százalékos inflációval számol.
Az idén hatalmas, 774 milliárd forintos keretösszeg keresi a helyét a GINOP Plusz programban.
Aki időben cselekszik, hatékonyabban működik és pályázatokhoz, új piacokhoz is hozzáférhet.
Ötlépcsős útiterv a fenntarthatósági célkitűzések üzleti stratégiába építéséhez.
Egyre több szektorban kötelező a felelősségbiztosítás. Mire nyújt valódi védelmet? És mikor fizetjük hiába a díjat?
Hát, ha ez egy mezőgazdasági üzem, akkor annak igen furcsa – írta Hadházy.
Az otthonosan berendezett mórágyi buszmegállóban minden a tűz martalékává vált.
A focista szerint jó csapatot alkotnak.