Miközben Orbán Viktor nagy tisztelettel fogadta Budapesten az illiberális Azerbajdzsán elnökét, a Washingtonban tiltólistára tett és „igazát” szinte zavarodottan kereső Vida Ildikó NAV-elnök az adócsalók helyett az amerikai ügyvivőt kergette.
Eközben Rogán Antal új budapesti amerikai nagykövet kinevezését követelte, a Fidesz oligarchái pedig a zavarosban halásznak. A történetsorozatba belebukhat a keleti nyitás kulcsembere, a fő államadósság-kezelő Töröcskei István is, akinek pénzintézetei sorra bedőlni látszanak.
Részletek a csütörtöki HVG-ben.