Új vezetőt nevezett ki Varga Mihály a MKEH élére

Kállayné Csík Ildikó lesz a Magyar Kereskedelmi Engedélyezési Hivatal (MKEH) főigazgatója, a hivatal irányítását az ideiglenesen megbízott vezetőtől, Kis Ágnes általános főigazgató-helyettestől vette át.

  • MTI MTI
Új vezetőt nevezett ki Varga Mihály a MKEH élére

Kállayné Csík Ildikót nevezte ki a Magyar Kereskedelmi Engedélyezési Hivatal (MKEH) főigazgatójának Varga Mihály nemzetgazdasági miniszter január elsejével – közölte a Nemzetgazdasági Minisztérium (NGM) kedden az MTI-vel.

Az új főigazgató a hivatal irányítását az ideiglenesen megbízott vezetőtől, Kis Ágnes általános főigazgató-helyettestől vette át.

Az NGM tájékoztatása szerint Kállayné Csík Ildikó jogász, 1986-ban kezdte közigazgatási pályafutását az Igazságügyi Minisztériumban, 2010-től a Nemzeti Adó- és Vámhivatal főosztályvezetője volt, 2013-tól mostani kinevezéséig az NGM parlamenti főosztályát vezette.

Útmutató cégvezetőknek

Útmutató cégvezetőknek

Aktuális pályázatok

Összefoglaló az aktív pályázatok legfontosabb feltételeiről: kik pályázhatnak, mekkora összeget lehet igényelni, mire fordítható az elnyert támogatás.

Tíz évbe telt, mire rájöttünk, hogyan lehet tökéletes a bécsi szelet – Wolfgang Puck és fia a HVG-nek

Tíz évbe telt, mire rájöttünk, hogyan lehet tökéletes a bécsi szelet – Wolfgang Puck és fia a HVG-nek

Budapesten is kitart a jó minőség mellett Wolfgang Puck és fia, Byron Lazaroff-Puck – deklaráltan meg is kérik az árát. A világ egyik legismertebb séfje ma is töretlenül aktív a globális étteremhálózatának ügyeiben, de a Spago éttermeket már fiára bízza. Apát és fiát a menü összeállításáról, az öröklés terhéről, egymással való viszonyukról és arról is kérdeztük, milyen kést használnak. Arról is szó esett, hogy miben erősek a budapesti piacok.