Online adatszolgáltatási kötelezettség
Külföldi vállalkozások esetén lehetőség vagy kötelezettség az online adatszolgáltatás?
Egyiptomban úgy próbálják megoldani a lakáshiányt, hogy eddig nem beépített területekre, a sivatagba nyomulnak be a cégek, és ott építenek hatalmas épületkomplexumokat. A jellemzően a szegényebb rétegek számára épülő házak minden bizonnyal nem az ingatlanok csúcsát jelentik majd, ám sokak számára ez is minőségi ugrást jelent majd.
Egyiptomban úgy igyekeznek megoldani az égető lakáshiányt, hogy hatalmas toronyházakat húznak fel a sivatagban – írja a Citylab. A közel-keleti államban ugyanis több százezer illegálisan felhúzott ingatlan van, mivel jellemzően az alsóbb rétegek nem tudnak megfelelő lakáshoz jutni az ingatlanok hiánya miatt.
A különbőző nagyvárosokban a sivatag szélére komoly komplexumokat építenek (képek itt), hogy így próbáljanak megoldást kínálni a lakáshiányra. Az alsóbb osztályoknak biztosított lakások mellett ugyanakkor a nagyvárosi zsúfoltság, szmog elől menekülő gazdagabbak számára is építenek ilyen helyekre házakat, ám számukra sokkal kényelmesebb, de fallal körülvett ingatlanokat húznak fel.
Külföldi vállalkozások esetén lehetőség vagy kötelezettség az online adatszolgáltatás?
Hogyan és mikor lehet elrendelni a rendkívüli munkavégzést?
Óriási már a zaj a közösségi médiában. Érdemes még pénzt költeni a tartalommarketingre? Hogyan lehet ezt jól csinálni?
Az ingatlan bérleti díja és a kapcsolódó költségek elszámolhatók a költségként? Milyen járulékokat kell fizetni?