Reflektorfényben a vagyonadó
A téma rekordgyorsasággal került terítékre. A kormányzati szándék egyértelmű.
Üzembe állított 20 csekkbefizető automatát a Magyar Posta.
A Magyar Posta "az ügyféligényekre reagálva, a gyorsabb és rugalmasabb kiszolgálás érdekében" 20 csekkbefizető automatát állított üzembe – írta közleményében a társaság.
Az automatákat több Auchan hipermarketnél, Budapesten pedig a Camponában, a Sugárban, a Mammutban, a Duna Plázában és a Corvin Plázában is meg lehet találni. A teljes listát itt lehet végigböngészni.
Az automatáknál bankkártyával történik a csekkek fizetése, amely kártyás vásárlási tranzakciónak minősül. A csekkbefizető automata indulásakor a teljesen megszemélyesített, gépi kitöltésű csekkeket fogadja el, majd a későbbiekben valamennyi bizonylattípusú csekk is feladható lesz az automatákon keresztül – tette hozzá a cég. A gépek a QR-kóddal ellátott és a QR-kód nélküli csekkeket is elfogadják.
Az automaták beszállítója a T-Systems Magyarország Zrt. volt – írta a közlemény.
A téma rekordgyorsasággal került terítékre. A kormányzati szándék egyértelmű.
Felhasználható-e a személyautó a fejlesztési tartalék feloldására?
A hitel megfelelő előkészítésén nem csak az múlik, hogy kap-e hitelt egy cég, hanem az is, milyen költségek mellett.
Az ingatlan bérleti díja és a kapcsolódó költségek elszámolhatók a költségként? Milyen járulékokat kell fizetni?
1990 óta töltött be vezető szerepet.