Nem félünk eléggé
Drámaian nő a kibertámadások gyakorisága és súlyossága. Lépni kell! Nem csak a józan üzleti megfontolás, hanem a jogszabályoknak való megfelelés érdekében is.
Az ügyészségnek nem tűnt fel, hogy Keresztes Imre főügyész csalással vádolt barátnője nem csak csalással, hanem jogosulatlan pénzügyi tevékenységgel is gyanúsítható – írja a Népszava.
400 millió forintos csalás vádjával állt a bíróság elé H.-né P. Mónika, aki a Generali ügynökeként piramisjáték-szerű befektetésgyűjtő tevékenységet folytatott. A nő történetesen Keresztes Imre, a Központ Nyomozó Főügyészség vezetőjének a barátnője, bár azt állítják, tényleg csak barátságról volt szó köztük.
A Népszava beszámolója szerint a bíróság az első két tárgyalási nap végén, kedden ítélet nélkül, végzéssel fejezte be a büntetőpert. A bíróság ugyanis úgy látta, hogy az ügyészség által a vádiratban írtakhoz képest a vádlott esetében nem csak csalás, hanem jogosulatlan pénzügyi tevékenység is felmerül, ezért a büntetőpert az ilyen ügyekben illetékes Pesti Központi Kerületi Bírósághoz tette át.
Drámaian nő a kibertámadások gyakorisága és súlyossága. Lépni kell! Nem csak a józan üzleti megfontolás, hanem a jogszabályoknak való megfelelés érdekében is.
Költséghatékony és magas minőségű szolgáltatások érhetők el, akár a teljes munkavállalói körre, akár csak a kulcspozícióban lévő alkalmazottakra.
Az elektronikus aláírásoknak egyre nagyobb a szerepe, de a különböző típusok közötti különbségek nem mindig egyértelműek.
A forint árfolyamingadozása feladja a leckét – különösen, ha importhányadot tartalmazó beruházást kell finanszírozni.
Az még nem dőlt el, meddig lesz elérhető.
A Tisztelet Társasága alapítója hosszú betegség után halt meg, 54 éves volt.
14 kilót fogyott a német aktivista.
Fedinec Csilla szerint enyhíthető lett volna a feszültség a kárpátaljai magyar férfi halála ügyében, ha értelmes párbeszéd indul Ukrajnával.