Megvannak az első nyertesei annak a gigatendernek, amelyet a magyarországi régiókban 2020-ig egyenként 70-70 milliárd forintos keretösszegekre írtak ki. Az Átlátszó.hu beszámolója szerint a szennyvízkezelési, ivóvízminőség-javítási és hulladékgazdálkodási projekteket az észak-magyarországi régióban több céggel együtt a Mészáros és Mészáros Kft. is végezheti.
Mit nyert ma Mészáros Lőrinc? Benne van egy 70 milliárdos tenderben
Észak-Magyarországon kezelheti a szennyvizet.
Garázsbuherább a Balatonnál, de lehetne belőle turistamágnes: a Velencei-tónál élők szerint nem a vízhiány a fő probléma
Magyar Péter új vezetőket nevezett ki a titkosszolgálatok élére
Miniszteri biztost kap az oktatásstratégia, az ortopédiai várólista-csökkentés és a Szilvásváradi Ménesgazdaság
A kormány visszahívja a „méltatlanul eltávolított” katonákat
Elítélték Putyin háborúellenes ellenfelét, nem indulhat a választásokon
Belarusz szabadulna az orosz medve öleléséből, de nem tud
Moszkva azt akarja elérni, hogy szövetségese nagyobb részt vállaljon az Ukrajna elleni háborúban, míg az inkább távolodna a Kremltől.