Miért veszélyes halogatni a digitalizációt? Cégvezetőként ezeket érdemes átgondolnia!
Aki időben cselekszik, hatékonyabban működik és pályázatokhoz, új piacokhoz is hozzáférhet.
Ha valaki megjósolta Trump győzelmét, a Brexit népszavazás eredményét és a Leicester futball-bajnoki címét (egyszerre mind a hármat), akkor óriási pénzt kaszálhatott volna. Egy a hárommillióhoz – ekkora esélyt adott az egyik leghíresebb fogadóiroda.
A Paddy Power fogadóirodánál senki sem volt oly szerencsés, hogy mind a hármat eltalálta volna. Pedig akkor ezzel az ötfontos fogadással 15 millió fontot nyerhetett volna. Bomba évet élnek a fogadóirodák Nagy-Britanniában: már a Brexit népszavazás is minden rekordot megdöntött. Több mint 75 millió fontot kockáztattak Őfelsége alattvalói. Többnyire sikertelenül, hiszen arra fogadtak: nem lesz sikeres a Brexit népszavazás. Ugyanis majdnem mindenki ezt jósolta. A Leicester bajnoki címéről a szezon elején még csak nem is beszélt senki. Donald Trumpot pedig a brit bulvársajtó a legutóbbi időkig teljesen lekezelte. Senki nem jelezte előre a politikai földrengést az USA-ban – írja a Daily Mail.
Azért a fogadóirodákban sejthettek valamit: több mint 150 millió font volt a fogadások összértéke. A brit populisták már a jövő évi nagy európai választásokra készülnek: Németország és Franciaország szavazói járulnak az urnák elé. A fogadóirodák abban reménykednek: jövőre még többen fogadnak majd, hiszen kiderült az, hogy szerencsés kézzel 5 fontból lehetett volna 15 milliót is csinálni.
Aki időben cselekszik, hatékonyabban működik és pályázatokhoz, új piacokhoz is hozzáférhet.
Bővült azon fejlesztési lehetőségek köre, amelyekre a Demján Sándor Tőkeprogramban forrást igényelhetnek a vállalkozások.
Javult a vállalkozások alkupozíciója: az árak konszolidálódtak, a kockázati prémiumok csökkentek, van verseny. Érdemes élni a lehetőségekkel.
Már egyetlen, megfelelően kiválasztott MI-eszköz révén is jelentős hatékonyságnövekedést érhetnek el a kisebb cégek is.
„Én itt már minden »hülyére« szavaztam. Értelmes, világlátott, anyagilag stabil helyzetben lévő embernek szerintem tilos politikai párt közelébe mennie itthon” – mondja a magyar „orr”. HVG-portré.
Dopeman a „Jó arcok”-at, Kocsis Máté a „Zebra” nevű kört vezeti. Na de melyik kört vezetheti Schmidt Mária?
Nem kell már tartós tejet venni, jön a világháború, kivéve Magyarországon – üzeni Orbán. Megnéztük, mi igaz az állításaiból.
Kellemes zenei aláfestés jellemzi, egy mosolygó pap is felbukkan benne.