Online adatszolgáltatási kötelezettség
Külföldi vállalkozások esetén lehetőség vagy kötelezettség az online adatszolgáltatás?
Hat olyan jelentést kérnek ki az Európai Csalás Elleni Hivataltól (OLAF), amelyekben a magyar ügyészség korábban vizsgálatot folytatott, de azokat vádemelés nélkül lezárta.
Staudt Gábor, az ellenzéki párt frakcióvezető-helyettese vasárnap, Budapesten tartott sajtótájékoztatóján elmondta, Polt Péter legfőbb ügyész egy korábbi kérdésükre adott válaszában hat olyan, 2012-2016 között készült OLAF-zárójelentést sorolt fel a nyomozás tárgyának megnevezése nélkül, amelyekben a magyar vizsgálatok már véget értek.
A Jobbik képviselője szerint az uniós jogértelmezés alapján az OLAF-nak a büntetőeljárás hiánya miatt ki kell adnia nekik ezeket a zárójelentéseket, amelyeket a Jobbik nyilvánosságra kíván hozni.
Külföldi vállalkozások esetén lehetőség vagy kötelezettség az online adatszolgáltatás?
Hogyan és mikor lehet elrendelni a rendkívüli munkavégzést?
Óriási már a zaj a közösségi médiában. Érdemes még pénzt költeni a tartalommarketingre? Hogyan lehet ezt jól csinálni?
Az ingatlan bérleti díja és a kapcsolódó költségek elszámolhatók a költségként? Milyen járulékokat kell fizetni?
Újabb pozíció a kabinetfőnök-helyettesi poszt mellé.