Pályázati pénzosztás a parlamenti választások előtt – hol tartunk most, és mire érdemes készülni?
Az idén hatalmas, 774 milliárd forintos keretösszeg keresi a helyét a GINOP Plusz programban.
135 milliót fizettek az evidens megállapításokat tartalmazó tanulmányokért a jegybank alapítványai.
Közérdekű adatigényléssel megszerezte a Transparency International Magyarország (TI) a BanKonzult által készített tanulmányokat, amelyekből a Magyar Nemzeti Bank alapítványai vásároltak meg 2014 és 2016 között, 135 millió forintért. A BanKonzult Szemerey Tamásnak, Matolcsy György jegybankelnöknek az unokatestvére.
Hogy bemutassa, milyen nagyívű, világmegváltó megállapítások szerepelnek a "Hazai és globális gazdasági és pénzügyi trendek" című, havonta kiadott elemzésekben, a TI felkérte Gálvölgyi János színművészt, hogy olvasson fel belőlük. Azt is kiszámolták, hogy az elhangzó mondatok egyenként mennyibe kerültek az adófizetőknek.
Az idén hatalmas, 774 milliárd forintos keretösszeg keresi a helyét a GINOP Plusz programban.
Bővült azon fejlesztési lehetőségek köre, amelyekre a Demján Sándor Tőkeprogramban forrást igényelhetnek a vállalkozások.
A hitel megfelelő előkészítésén nem csak az múlik, hogy kap-e hitelt egy cég, hanem az is, milyen költségek mellett.
Az idénymunkásokat foglalkoztató vállalkozásoknak kihívás a szabályok szigorodása.
Kijött egy friss agrárminisztériumi rendeletmódosítás, amivel a Magyarországon élő, a vidéki üldöztetés elől városokba betelepülő fajt tanítanák móresre.
A próba eredménye totálisan eltér attól, mint amit a cég kezdettől ígér.
A folyamat akár komoly következményekkel is járhat.
Bár a kormányinfón még azt mondta a kormányszóvivő, hogy nem ismeri Dopeman kiskorúak megerőszakolásáról szóló számát, most a Harcosok órájában nyilatkozott Orbán Viktor új legjobb barátjáról.