Miért veszélyes halogatni a digitalizációt? Cégvezetőként ezeket érdemes átgondolnia!
Aki időben cselekszik, hatékonyabban működik és pályázatokhoz, új piacokhoz is hozzáférhet.
Az összecsapó Fradi-szurkolók és a pirosba és füstbe borult stadion miatt jött a bírság.
3 millió forintos büntetést szabott ki a Magyar Labdarúgó-szövetvég az FTC-re a szombati meccsen történtek miatt. Ez volt az első olyan meccs, ahol a vénaszkenner használatát ellenző szurkolók – vagyis a régi ultrák – visszatértek a stadionba.
A büntetést is miattuk kaphatta a Fradi: gyakorlatilag füstbe borították a stadiont a pirotechnikai eszközök használatával (a hangulatról itt nézhet meg videót), másrészt a szünetben összecsaptak a szurkolók, melynek következtében három ember olyan súlyosan megsérült, hogy kórházba kellett őket szállítani. A szurkolók összecsapásáról drámai felvétel is előkerült. Az okokról ebben a cikkünkben írtunk.
A pénzbüntetés mellett a következő három mérkőzésen zárva lesz a B1, B2, B3 és C1 szektor.
Az ellenfél Diósgyőr sem úszta meg: a szurkolók magatartása miatt 200 ezer forintot kell fizetniük.
Aki időben cselekszik, hatékonyabban működik és pályázatokhoz, új piacokhoz is hozzáférhet.
Bővült azon fejlesztési lehetőségek köre, amelyekre a Demján Sándor Tőkeprogramban forrást igényelhetnek a vállalkozások.
Javult a vállalkozások alkupozíciója: az árak konszolidálódtak, a kockázati prémiumok csökkentek, van verseny. Érdemes élni a lehetőségekkel.
Már egyetlen, megfelelően kiválasztott MI-eszköz révén is jelentős hatékonyságnövekedést érhetnek el a kisebb cégek is.
Hiába uralta eddig a hétvégét a McLaren, a 40. Magyar Nagydíj időmérő edzésén a ferraris Charles Leclerc szerezte meg a pole pozíciót.
Humorbonbont reggelizett a Fidesz frakcióvezetője.