Reflektorfényben a vagyonadó
A téma rekordgyorsasággal került terítékre. A kormányzati szándék egyértelmű.
A TWN.hu oldal kiadója korábban Kasza Tibor érdekeltségében állt.
A Rogán-Gaál Cecília és Sarka Kata tulajdonában lévő Top News Hungary Kft. megvásárolta a TWN.hu bulvárhíroldalt – vette észre a Népszava az oldal impresszumából. A Top World News nevű oldal kiadója korábban a Kasza Tibor érdekeltségében lévő TWN Press Média Kft. volt.
A 24.hu decemberben számolt be arról, hogy Rogán-Gaál Cecília és Sarka Kata megalapította a Top News Hungary Kft.-t. A Cégközlöny szerint a cég tevékenységi körébe a napilapkiadás, médiareklám, hírügynökségi tevékenység és a reklámügynökségi tevékenység is beletartozik. A vezető tisztségviselő pedig az a Sudár-Horváth Lívia, aki a Femcafé.hu ügyvezető igazgatója.
A Femcafé portált működtető Netrise Hungary Kft. tulajdonosa a cégjegyzékben szereplő adatok szerint Bessenyei István, a Valton Security kisebbségi tulajdonosa, aki sajtóhírek szerint Sarka Kata férje. A Top News Hungary Kft. többségi tulajdonosa Rogán-Gaál Cecilía. Rogán Cecíliának és Sarka Katának a Nakama&Partners után ez a második közös, médiával foglalkozó cége.
A téma rekordgyorsasággal került terítékre. A kormányzati szándék egyértelmű.
Felhasználható-e a személyautó a fejlesztési tartalék feloldására?
A hitel megfelelő előkészítésén nem csak az múlik, hogy kap-e hitelt egy cég, hanem az is, milyen költségek mellett.
Az ingatlan bérleti díja és a kapcsolódó költségek elszámolhatók a költségként? Milyen járulékokat kell fizetni?
Arra hivatkozott, hogy az új kormány szándéka a közmédia teljes átalakítása.