Nem félünk eléggé
Drámaian nő a kibertámadások gyakorisága és súlyossága. Lépni kell! Nem csak a józan üzleti megfontolás, hanem a jogszabályoknak való megfelelés érdekében is.
A Magyar Nemzeti Bank megelőzési programokat sürget.
A magyarok kevesebb, mint harmada fogyaszt minden nap zöldséget. Ez az arány feleannyi, mint az uniós átlag, ezzel a sereghajtók vagyunk – számolt be az RTL híradó.
A Magyar Nemzeti Bank friss elemzése szerint Nagykanizsa vagy Eger teljes lakosságát, évente 47 ezer magyart menthetne meg az életmódváltás és a megfelelő kezelés .
A jegybanknál megelőzési programokat sürgetnek, mert úgy számolnak, nálunk egy újszülött 5 évvel rövidebb életre számíthat az uniós átlaghoz képest.
A járvány alatt viszont csak romlott az egészégügy az RTL Híradó által megkérdezett szakértő szerint, tavaly péládul félmillióval kevesebb beteget láttak el a kórházakban, mint 2019-ben.
Drámaian nő a kibertámadások gyakorisága és súlyossága. Lépni kell! Nem csak a józan üzleti megfontolás, hanem a jogszabályoknak való megfelelés érdekében is.
Költséghatékony és magas minőségű szolgáltatások érhetők el, akár a teljes munkavállalói körre, akár csak a kulcspozícióban lévő alkalmazottakra.
Az elektronikus aláírásoknak egyre nagyobb a szerepe, de a különböző típusok közötti különbségek nem mindig egyértelműek.
A forint árfolyamingadozása feladja a leckét – különösen, ha importhányadot tartalmazó beruházást kell finanszírozni.
A Tisztelet Társasága alapítója hosszú betegség után halt meg, 54 éves volt.
14 kilót fogyott a német aktivista.