„A siker a közös munka gyümölcse” – hirdeti a korrupcióval gyanúsított Völner Pál a kormányközeli lapban

Az exállamtitkár Komárom-Esztergom megye gazdaságáról készült magazinban szólal meg.

  • hvg.hu hvg.hu
„A siker a közös munka gyümölcse” – hirdeti a korrupcióval gyanúsított Völner Pál a kormányközeli lapban

Schadl-Völner-ügy

Máig nem tudjuk pontosan, ki lehet "Tóni, Barbara és Ádám", de legalább azt már sejtjük, hova tűnt Schadl György kisrepülője és luxusautói. Számos kérdőjel maradt még az elmúlt évek legsúlyosabb korrupciós ügyében (amibe a végrehajtói kamara elnöke mellett Völner Pál igazságügyi államtitkár is belebukott), ezeket igyekszünk tisztázni, tartsanak velük!

Top 100 néven jelent meg a Mediaworks gondozásában egy újabb kiadvány, amely Komárom-Esztergom megye gazdaságával foglalkozik. Ez önmagában nem lenne túl izgalmas, de ha fellapozzuk, az első oldalon máris ismerős arcokba botlunk. Például a vesztegetési üggyel gyanúsított exállamtitkárba, Völner Pálba:

hvg.hu

A fideszes politikus a térség országgyűlési képviselőjeként szólal meg, azzal a felütéssel, hogy „a siker a közös munka gyümölcse.” Völner ezután arról értekezik, hogy Magyarország kiemelkedő gazdasági teljesítményt nyújtott az eltelt évben, és hogy a gazdasági eredmények a járvány ellenére is jól látszanak.

Az államtitkár pozíciójáról már lemondott Völner azt is szóba hozza, hogy a kormánynak azért fontosak a különböző mutatók, mert ezek azt jelzik, hogy az embereknek egyre több lehetőségük van, egyre jobban élhetnek. Völner Pál ezután köszönetet mond a térség cégeinek, vállalkozásainak, amelyek szerinte a legnehezebb helyzetben is megőrizték a munkavállalóikat.

A magazinban arról már nincs szó, hogy az a Völner Pál mondja ezeket, akit a Polt Péter vezette Legfőbb Ügyészség azzal gyanúsított meg, hogy a fideszes politikus a Magyar Bírósági Végrehajtói Kar elnökétől hosszabb időn keresztül rendszeresen, alkalmanként 2–5 millió forintot kapott.

Útmutató cégvezetőknek

Útmutató cégvezetőknek

Ezt ne kérd nyáron a kozmetikustól – életmódváltásra is szükség lehet, hogy megvédjük a bőrt a veszélyektől

Ezt ne kérd nyáron a kozmetikustól – életmódváltásra is szükség lehet, hogy megvédjük a bőrt a veszélyektől

A nyári bőrápolás nem merül ki annyiban, hogy leveszünk egy fényvédőt a polcról. Mit kell tenni, ha minden önmérséklet ellenére leégünk? Mihez kezdjen, akinek problémás a bőre, és milyen termékeket érdemes magunkkal vinni a nyaralásra? Mit együnk, hogy szebbek legyünk? Szakértőkkel beszélgettünk hiedelmekről, jó és rossz praktikákról.