A benziné alá csúszik péntektől a gázolaj ára

Nagyobb mértékű árcsökkenésre lehetett számítani, de csak a gázolaj lesz olcsóbb.

  • hvg.hu hvg.hu
A benziné alá csúszik péntektől a gázolaj ára

Kiadta üzemanyagár-előrejelzését a Holtankoljak.hu, amely szerint péntektől a benzin nagykereskedelmi ára nem változik, a gázolajé viszont csökken bruttó 8 forinttal.

A kutakon a 95-ös benzin jelenlegi, literenkénti 607 forintos átlagára várhatóan ezen a szinten marad,

a gázolaj 613 forintos átlagára azonban akár 605 forintig is csökkenhet.

A szakportálon megjegyezték, hogy a Brent típusú olaj árának zuhanása miatt nagyobb mértékű üzemanyagár-csökkenésre számítottak.

Útmutató cégvezetőknek

Útmutató cégvezetőknek

Valter Attila: Olyan versenynap nincs, hogy nem fáj

Valter Attila: Olyan versenynap nincs, hogy nem fáj

„A bukásoktól, brutális sérülésektől való félelem folyamatosan bennem van” – meséli Valter Attila országútikerékpár-versenyző a Penge podcast legújabb adásában, ahol arról is beszélget Szilágyi Áronnal és Kenyeres Andrással, hogy milyen gondolatok futnak át az agyán egy esés után, mekkora nyomást jelentett számára a 2021-es berobbanása, és milyen hatással vannak rá a kommentek.