Itt az új MNB-program: jön a minősített vállalati hitel
Új minősített hitelterméke vezet be a Magyar Nemzeti Bank. Milyen előnyöket tartogat ez a lehetőség a vállalkozások számára?
Több bank beperelte a Visa-t Amerikában, a hírre tegnap jelentősen esett a cég papírjainak árfolyama, ezért most...
Több bank beperelte a Visa-t Amerikában, a hírre tegnap jelentősen esett a cég papírjainak árfolyama, ezért most érdemes lehet bevásárolni belőlük az Equilor mai CFD kereskedési tippjei szerint.
DAX - short
Megtört a lendület a DAX chartján, az Equilor elemzői a kialakult lokális tető közelében látnak először ideális short beszállási lehetőséget. A hétvégi EU csúcstalálkozóig „eloldalazhat” a piac, azonban a várakozásaik alapján érdemi bejelentés nem születhet, ami a piaci szereplők kiábrándulását vonhatja maga után. Az RSI-t egyre nehezebben tartja meg az emelkedő trendvonal, ezért inkább kicsit magasabbról lefelé várnánk az indikátort is.
Spot: 5843,27 Eladás: 6060 Target: 5700 Stop: 6290
Szójabab - short
Ismét lefelé vette az irányt a szójabab, ezért a volatilitást bekalkulálva valamivel feljebbről indítanának short pozíciókat az elemzők a kedvezőbb hozam/kockázat arány elérése érdekében. A Wilder féle 14 napos RSI indikátor is lefelé orientált.
Spot : 1217 Eladás: 1270 Target: 1160 Stop: 1320
Visa – long
A tegnapi napon érkezett a hír, hogy a Bank of America, a Wells Fargo és a JPMorgan is beperelte a Visa-t, mert megsértette a trösztellenes törvényt a bankkártya használati díjak terén. A hírre az árfolyam 5 százalékot esett. Az Equilor véleménye szerint a heves reakciók után az árfolyam újra emelkedésnek indulhat alacsonyabb szintekről.
Spot : 90,1 Vétel: 89,0 Target: 93 Stop: 87,0
Új minősített hitelterméke vezet be a Magyar Nemzeti Bank. Milyen előnyöket tartogat ez a lehetőség a vállalkozások számára?
Mit mutatnak a kutatási adatok? Kell aggódni a munkahelyek elvesztése miatt?
Változásokat jelentettek be a Demján Sándor Tőkeprogramhoz kapcsolódó Demján Sándor Tanácsadási Voucher Programban.
A cégértékelés egy bonyolult, összetett folyamat, vannak azonban széles körben elfogadott értékelési módszerek, amelyek erre alkalmazhatók.
Egybehangzóan ítéli meg a nyugati sajtó az alaszkai csúcstalálkozótt.
A polgármester és a képviselőtestület lehetőségei már korlátozottak.