Miért veszélyes halogatni a digitalizációt? Cégvezetőként ezeket érdemes átgondolnia!
Aki időben cselekszik, hatékonyabban működik és pályázatokhoz, új piacokhoz is hozzáférhet.
A Szent István-bazilika homlokzatából kitörő tank, lángok, az épület tetejéről lerángatott vörös csillag, dekonstruált, cseppfolyóssá váló épület: katartikus fényfestést vetítettek a Bazilikára péntek este, a szovjetek bevonulásának 60. évfordulóján, a nemzeti gyásznap alkalmából. Szerencsére videóra vették a zenével kísért produkciót, hogy ön is végigborzonghassa.
A fényfestés Bordos László Zsolt munkája.
Nem csoda, hogy a közönség így bámulta a vetítést:
A videót a 444 tette közzé.
Aki időben cselekszik, hatékonyabban működik és pályázatokhoz, új piacokhoz is hozzáférhet.
Bővült azon fejlesztési lehetőségek köre, amelyekre a Demján Sándor Tőkeprogramban forrást igényelhetnek a vállalkozások.
Javult a vállalkozások alkupozíciója: az árak konszolidálódtak, a kockázati prémiumok csökkentek, van verseny. Érdemes élni a lehetőségekkel.
Már egyetlen, megfelelően kiválasztott MI-eszköz révén is jelentős hatékonyságnövekedést érhetnek el a kisebb cégek is.
Humorbonbont reggelizett a Fidesz frakcióvezetője.