Reflektorfényben a vagyonadó
A téma rekordgyorsasággal került terítékre. A kormányzati szándék egyértelmű.
Az FKF úgy tervezi, ősszel az összes Duna-hidat megtisztítja.
Az Árpád híd mosásával kezdi meg a Fővárosi Közterület-fenntartó szombaton a budapesti közterületek őszi nagytakarítását.
Az FKF közleménye szerint szombaton reggel 06:30-tól 13:30-ig az Árpád híd déli, Budáról Pestre vezető oldalát, vasárnap ugyanebben az időszakban pedig az északi, Pestről Budára vezető oldalát tisztítják meg. A tisztítás környezetkímélő technológiával, kézi és gépi erővel együttesen végzik.
A tisztítás alatt a külső sáv részlegesen le lesz zárva. Az FKF azt kéri az autósoktól, biciklisektől, hogy fokozottan figyeljenek a közlekedésre.
Az FKF hozzátette, az idei őszi közterületi munkáknál a hídmosások kiemelt jelentőségűek, november közepére valamennyi Duna-hidat megtisztítják.
A téma rekordgyorsasággal került terítékre. A kormányzati szándék egyértelmű.
Felhasználható-e a személyautó a fejlesztési tartalék feloldására?
A hitel megfelelő előkészítésén nem csak az múlik, hogy kap-e hitelt egy cég, hanem az is, milyen költségek mellett.
Az ingatlan bérleti díja és a kapcsolódó költségek elszámolhatók a költségként? Milyen járulékokat kell fizetni?