Online adatszolgáltatási kötelezettség
Külföldi vállalkozások esetén lehetőség vagy kötelezettség az online adatszolgáltatás?
Február hatodikán hetven tűzoltó oltotta három órán keresztül a lángoló csarnokot.
„Az elmúlt napokban rengeteg együttérző üzenetet, hozzászólást kaptunk, sokan a segítségüket is felajánlották. Nagyon szépen köszönjük, ez sok erőt adott, hogy a kertészetet ilyen gyorsan rendbe szedjük és ugyan csak csökkentett, kültéri üzemmódban, de már ma megnyissuk
– ezt posztolta szombaton az Oázis Kertészet Facebook oldala, mindössze néhány nappal azután, hogy a kertészetben komoly tűz tombolt. „Minden felajánlást és kedves szót nagyon köszönünk! Most mindenki azzal tud a legtöbbet segíteni, ha ebben az átmeneti időszakban és a tavaszi szezonban továbbra is hűséges vásárlóink maradnak” – írták.
A Telex azt írja, hogy a soroksári Oázis február hatodikán kezdett lángolni, egyelőre viszont nem tudni, hogy ki, vagy mi okozta a tüzet. A lángokról a biztonsági őr szólt a tűzoltóknak, ők pedig huszonegy tűzoltóautóval vonultak ki mintegy hetvenen, hogy meg tudják fékezni a lángokat. Az oltás három órán át tartott, ami nem csoda: az ötezer négyzetméteres csarnok teljes terjedelmében égett.
A tüzet megúszta a kertészet faiskolája, azt most csökkentett árukészlettel nyitották meg.
Külföldi vállalkozások esetén lehetőség vagy kötelezettség az online adatszolgáltatás?
Hogyan és mikor lehet elrendelni a rendkívüli munkavégzést?
Óriási már a zaj a közösségi médiában. Érdemes még pénzt költeni a tartalommarketingre? Hogyan lehet ezt jól csinálni?
Az ingatlan bérleti díja és a kapcsolódó költségek elszámolhatók a költségként? Milyen járulékokat kell fizetni?
A rendkívül szerteágazó botránynak már legalább négy része van.