A végtelen lehetőségek iparága
Az űripar végtelen lehetőségeket nyit meg a vállalkozások előtt. Támogatási források is rendszeresen elérhetők a szektorban érdekelt piaci szereplők számára.
A BDPST Group korábban már megvásárolt egy másik ikonikus budapesti szállodát, a Gellértet is.
Eladó például az emblematikus, a második világháború után elsőként megépült hazai luxusszálloda, a budapesti Marriott Hotel – értesült a Telex. A folyamatban lévő eladással kapcsolatban a lap megkereste az érintett cégeket, így a jelenlegi tulajdonost, a cseh CPI-csoportot, illetve a lehetséges vevőjelöltként felmerülő, Tiborcz István nevével fémjelzett BDPST Groupot is, ám érdemi választ egyik helyről sem kaptak.
A lap információi szerint értékesítési folyamat zajlik, a szálloda megvásárlásához pedig a vevőjelölteknek szeptemberben kell beadniuk az ajánlataikat. A portál arról is ír, a szakemberek szerint jelenleg nincs igazán jó ingatlanpiaci helyzet, így nem biztos, hogy nagy tolongás lesz a szállodáért, ugyanakkor a BDPST Groupnak érdekes lehet a szálloda megvásárlása, még akkor is, ha mostanában alábbhagyott a cég vásárlási lendülete.
A BDPST korábban már megvásárolt egy másik ikonikus budapesti szállodát, a Gellértet is, amely átláthatatlan céges kavarás után került Tiborcz kezébe. Nemrég elmentünk, és még utoljára megnéztük az átalakítás előtt álló Gellért Szállót.
Az űripar végtelen lehetőségeket nyit meg a vállalkozások előtt. Támogatási források is rendszeresen elérhetők a szektorban érdekelt piaci szereplők számára.
Az öröklés előkészítése, a vagyon átruházása bonyolult, tudatosságot igénylő folyamat – különösen akkor, ha működő cég is van a javak között.
Milyen jogi megfelelési követelményekre kell figyelnie a vállalkozásoknak, ha MI-alapú eszközöket használnak a munkaügyi területeken?
Rövid távra is érdemes az időszakosan szabad forrásokat hozamot termelő formában tartani.
Teherán kommunikációjából az olvasható ki, hogy szeretnék az ellenségeskedést ennyiben hagyni.
Bár a támadás meglepte a világot, voltak jól látható előjelei annak, hogy mire készül az Egyesült Államok.
Az elnökkel egyszer az irodájában, egyszer pedig Lengyelországban próbáltak végezni.
Új idegenrendészeti eljárás indul.
Orbán korábban azt mondta, ez tüdőn lőné a gazdaságot.
Karácsony Gergely ismét felhívta a figyelmet arra: önkormányzati rendezvényről van szó.