A házbizottság ülése után elmondta: a miniszterelnök kijelöli azt a tárcavezetőt, aki az interpellációknál átmenetileg helyettesíti majd a gazdasági minisztert. Ő maga is egyeztet még Bajnai Gordonnal a kialakult helyzetről. Szili beszélt arról is, hogy jövő kedden ötórás időkeretben tárgyalja az adótörvényeket az Országgyűlés.
Hétfőn esküsznek fel a miniszterek
Szili Katalin szerint Vahl Tamás gazdaságiminiszter-jelölt visszalépése nem befolyásolja a jövő hétfői miniszteri eskütételeket.

„Matolcsy váltig erősítgette, hogy megvan a pénz, de kidurrant a lufi” – megszólalt a HVG-nek a jegybank felügyelőbizottsági tagja
Van lelkifurdalásom, lehettem volna vagányabb vagy harciasabb, de évekig tudomásul vettük, hogy az MNB alapítványait és ingatlanfejlesztéseit nem ellenőrizhetjük – ismeri el Nyikos László felügyelőbizottsági tag.
HVG Top 50: Gigantikus árbevétel-visszaesés az MVM-nél, a legnagyobb ugrás egy eddig ismeretlen cégé
Már Bosznia ügyében is orosz propagandát tol a magyar kormány
Para-Kovács Imre: A Mészáros-féle magánszavanna rejtett, de messzire vezető olvasata
Néhány órával az önkormányzati einstand után meghalt a Ruszwurm cukrászda tulajdonosa
Az I. kerület polgármestere részvétét fejezte ki Szamos Miklós özvegyének
Egy trombitát is kerestek az ÁSZ ellenőrei a Magyar Kétfarkú Kutya Pártnál
Két és fél milliárd közpénzből szervezheti meg a főváros keresztény-konzervatív közösségét egy álcivil szervezet
A Kreml megerősítette: napokon belül jöhet a Trump-Putyin csúcstalálkozó
Sikerült megállapodniuk a találkozó helyszínéről is.