Fél óra sötétség a TV2-n

Öt évvel ezelőtti műsorért kirótt képernyő-elsötétítést hajt végre kedd este a TV2 - áll a társaság közleményében.

  • hvg.hu hvg.hu
Fél óra sötétség a TV2-n

Este hétkor, a Tények után, a Jóban Rosszban előtt hajtják végre a 30 perces szankciót, amelyet az Aktív 2004. november 15-i műsora miatt szabott ki a csatornára a médiahatóság - írják.

A közlemény szerint az Országos Rádió és Televízió Testület (ORTT) azért büntette az adót, mert a műsor egyik riportja megsértette a benne megszólaltatott kiskorú emberi méltóságát.

Mivel a műsorszolgáltatók számos esetben bíróságon támadják meg az ORTT képernyő-elsötétítést előíró döntéseit, pervesztés esetén is nemegyszer évek múlva hajtják végre a büntetést.

Tíz évbe telt, mire rájöttünk, hogyan lehet tökéletes a bécsi szelet – Wolfgang Puck és fia a HVG-nek

Tíz évbe telt, mire rájöttünk, hogyan lehet tökéletes a bécsi szelet – Wolfgang Puck és fia a HVG-nek

Budapesten is kitart a jó minőség mellett Wolfgang Puck és fia, Byron Lazaroff-Puck – deklaráltan meg is kérik az árát. A világ egyik legismertebb séfje ma is töretlenül aktív a globális étteremhálózatának ügyeiben, de a Spago éttermeket már fiára bízza. Apát és fiát a menü összeállításáról, az öröklés terhéről, egymással való viszonyukról és arról is kérdeztük, milyen kést használnak. Arról is szó esett, hogy miben erősek a budapesti piacok.