A gyanúsított és az áldozat vasárnap egy ferencvárosi kocsmában összeszólalkozott. A szóváltást dulakodás követte, ezután az elkövető többször is megszúrta a sértettet, majd elmenekült. Az áldozatot súlyos sérülésekkel szállították kórházba - mondta Sagyibó Melinda, a Budapesti Rendőr-főkapitányság (BRFK) sajtóügyeletese.
A BRFK akciócsoportja a helyszínen meghallgatott tanúk vallomása alapján személyleírást készített, ennek segítségével a bejelentés után egy órával kézre kerítette a Mester utcában a feltételezett elkövetőt. A férfit őrizetbe vették és emberölés kísérletével gyanúsítják. A gyanúsított nem tett vallomást - tette hozzá a sajtóügyeletes.
Elfogták a Haller utcai késelés gyanúsítottját
Órákon belül elfogták azt a férfit, aki a gyanú szerint késsel megsebesített egy embert a budapesti Haller utcában - közölte a rendőrség hétfőn.
Jorge Jesus lett a portugálok szövetségi kapitánya
Egy igazi edzőlegenda lett a válogatott vezetője.
Haaland az angolok elleni meccsről: Vicces lesz
Igyekezett a továbbjutási esély minden terhét áttolni.
Gerendai Károly: Nem vagyok rajongó típus, de Magyar Péter elképesztő munkával felszántotta az országot – most viszont nem értem, miért folytatódik a kampányüzemmód
Foci-vb: Spanyolország – Belgium (ÉLŐ)
Szinte korlátlan hatalom összpontosul az új szuperhatóság kezében, hogy visszaszerezze 20 év elsíbolt 30 ezer milliárdját
Óriási segítségnek tartja a kormányzat a civilek klímatörvény-tervezetét
Lefagyva figyelik a szakértők, mikor fog megint mellényúlni a súlyos káderhiányban szenvedő Magyar-kormány
Singer Magdolna gyásztanácsadó: El kell fogadni, hogy nincs olyan, hogy megvigasztalni
Tízezer ember tiltását oldották fel a kormány hivatalos Facebook-oldalán
Hosszú volt az Orbán-kormány által letiltott felhasználók listája.