Tűz a nyíregyházi kórházban

Tűz ütött ki a nyíregyházi Jósa András Oktatókórház I. számú belgyógyászati osztályán szerdán kora délután; a tűzben egy ember súlyosan megsérült - közölte a kórház kommunikációs vezetője.

  • hvg.hu hvg.hu
Tűz a nyíregyházi kórházban

A tűz keletkezését a kórház dolgozói időben észlelték és a lángokat azonnal eloltották - közölte B. Mikula Edit.  Egy ember súlyos égési sérüléseket szenvedett, őt jelenleg az intenzív osztályon ápolják - tette hozzá. A tűzeset körülményeinek tisztázására az intézmény belső vizsgálatot indított.  Holes István, a megyei katasztrófavédelem szóvivője az MTI kérdésére elmondta: a lángokat a tűzoltók kiérkezése előtt megfékezték a dolgozók, a tűzben egy beteg megsérült.

Valter Attila: Olyan versenynap nincs, hogy nem fáj

Valter Attila: Olyan versenynap nincs, hogy nem fáj

„A bukásoktól, brutális sérülésektől való félelem folyamatosan bennem van” – meséli Valter Attila országútikerékpár-versenyző a Penge podcast legújabb adásában, ahol arról is beszélget Szilágyi Áronnal és Kenyeres Andrással, hogy milyen gondolatok futnak át az agyán egy esés után, mekkora nyomást jelentett számára a 2021-es berobbanása, és milyen hatással vannak rá a kommentek.