"Mindig a köz javát szolgálják, és ne felejtsék el, hogy Szeged városa is egy közösség, amibe mindenki beletartozik. Azok is, akik nem mindig értik meg őket" - idézi Kondé Lajos plébánost cikkében a delmagyar.hu. A politikusok közösen imádkoztak, majd a plébános sok sikert és kegyelmet kívánt a felelősségteljes munkához - írja tudósításában a csongrád megyei hírportál.
Megáldotta a helyi Fidesz-KDNP frakciót a szegedi plébános
Lelki útravalót adott, és megáldotta a szegedi Fidesz-KDNP frakció tagjait a dómban az alakuló közgyűlés előtt Kondé Lajos plébános - írja a delmagyar.hu.
Lazul az öröknek és megbonthatatlannak hitt amerikai–izraeli barátság
Hegedűs miniszter: Aki sürgősségi ellátásra érkezik, hozzon magával vizet
Magyar Péter számot vetett és arra jutott, hogy büszke kormánya első 50 napjára
Szerinte több a felszabadult, mosolygós ember, amióta ők kormányoznak.