Áram nélkül maradt Derekegyház

Egy kamion a település határában megrongált egy villanyoszlopot, emiatt kétezren maradtak áram nélkül.

  • MTI

Kora délután Derekegyház és Szentes között egy pótkocsis kamion eddig tisztázatlan körülmények között lecsúszott az útról, nekiütközött egy villanyoszlopnak és elszakította az azon lévő villanyvezetékeket.

A balesetben senki nem sérült meg, de a mintegy kétezer lakosú település áram nélkül maradt. Az áramszolgáltató szakemberei már a helyszínen vannak és dolgoznak a hiba elhárításán.

Hozzászólások