Mit hozhat Orbánnak a kiskorúak megrontásáról rappelő Dopeman?
Nemcsak Majka, Dopeman számai is gondot okozhatnak Orbán Viktornak.
5 és 13 fokos tavaszias időben bonthatjuk az ajándékokat a Köpönyeg.hu előrejelzése szerint.
Csütörtökön erősen felhős, párás lesz az időjárás és akár több órára is kisüthet a nap. 3 és 13 fok közé melegszik a levegő. Folytatódik az erős olvadás. Főleg északon fordulhat elő szitálás - áll a Köpönyeg.hu előrejelzésében.
Szenteste napján egy mediterrán ciklon éri el a Kárpát-medence térségét: délnyugat felől egyre többfelé várható kiadós esőzés. Foltokban záporok is lehetnek, egy-egy gyenge zivatar sem kizárt. 5 és 13 fokos tavaszias időben bonthatjuk az ajándékokat. Megerősödik a délkeleti szél.
Karácsony első napja igen mozgalmas időjárást tartogat, ugyanis a ciklon hátoldalán északnyugat felől egyre hidegebb levegő zúdulhat térségünkbe, így az esőt mind több helyen válthatja fel havazás. A szél viharossá fokozódik, sőt, néhol orkán (100-120 km/h) erejű lökésekre is készülhetünk (főleg a Balaton és a Bakony térségében). Napközben semmit nem emelkedik a hőmérséklet. Néhol megmaradó hó sem kizárt.
Karácsony második napján csökken a felhőzet, főleg nyugaton előbújik a nap, de szórványosan valószínű újabb havazás, hózápor, keleten akár tartósabb csapadék is lehet. Folytatódik a lehűlés, egész nap fagyhat. Az év enyhüléssel búcsúzhat.
Nemcsak Majka, Dopeman számai is gondot okozhatnak Orbán Viktornak.
Az ország üzemeltetésére más is képes. Amit csak ők tudnak, abból pont elég volt. Európa visszavár. Vélemény.
Ha a tusványosi beszéd a NER szellemi iránytűje, Orbán most fordítva tartja.
A rapper a csúcson akarja abbahagyni.