Landolt a Csendes-óceánban Kapu Tiborék űrhajója, érkeznek a mentőhajók – élő videó
Hétfőn vált le a Nemzetközi Űrállomásról a magyar kutatóűrhajóst is szállító Dragon űrhajó. Kövesse velünk, cikkünk folyamatosan frissül!
A jövő hét közepéig hidegre és havazásra kell készülni - mondta Török László, az Országos Meteorológiai Szolgálat (OMSZ) munkatársa hétfőn az MTI-nek.
Kedden ismét - a délnyugati területeket leszámítva - az ország nagy részén számíthatunk havazásra. Majd a következő napokban szintén hózáporokra, kisebb havazásra kell készülni. Ameddig a meteorológiának prognózisa van - tíz napra előre - egészen a jövő hét közepéig hideg, téli időre számíthatunk, így ahol most nagy hó van, az biztosan meg fog maradni - mondta Török László. Kedden pár centiméter friss hó várható.
Az OMSZ munkatársa azt is elmondta, hogy a jövő hétre nagyobb mennyiségű csapadékot vár a meteorológia, ami a mostani előrejelzések szerint szintén hó formájában hullhat. Éjszakánként kemény fagyra kell készülni. Általában mínusz 9, mínusz 14 fok lesz az országban, de ahol vastagabb hó fedi a talajt, akár mínusz 20 fok is lehet - mondta az OMSZ munkatársa.
Napközben is fagypont alatt marad a hőmérséklet. A hétvégén várható kisebb enyhülés, melynek következtében szombaton, vasárnap és esetleg hétfőn plusz 2-3 fok is lehet. Ezután viszont megint egy kicsit hidegebb lesz - tette hozzá Török László.
Hétfőn vált le a Nemzetközi Űrállomásról a magyar kutatóűrhajóst is szállító Dragon űrhajó. Kövesse velünk, cikkünk folyamatosan frissül!
Bár a kormány mind az ipari, mind a háztartási méretű szolárfejlesztéseknél behúzta a féket, a kapacitások bővülnek, sorra dőlnek a rekordok.
A miniszterelnök vejeként megtanulta, hogy bizonyos dolgoktól távol kell magát tartania – nyilatkozta az épp Amerikába készülő üzletember.
A kormánybiztos aggodalmai nem jutottak el a katonakoporsókról és a kerítést átvágó Magyar Péterről készült kamuvideók készítőihez.
Időnként a szél is viharos lehet.
40 hektárnyi nádas kiirtása, több száz tonna beton beépítése, 13 milliárd forint elköltése és három év állás után.
Közigazgatási hatósági eljárásban vizsgálják halálának körülményeit.
Továbbra sincs egyértelmű bizonyíték a kárpátaljai magyar férfi megverésére.