Kisdi Márk Máté, a Fővárosi Tűzoltóparancsnokság szóvivője elmondta: az áldozat egy 30 év körüli nő, nem élte túl a gázolást. A metróforgalmat egy időre leállították, a Deák és a Nagyvárad tér között pótlóbuszok közlekedtek, de a forgalom azóta újraindult.
Halálra gázolt egy embert a 3-as metró
Elgázolt a 3-as metró egy embert a Ferenc körúti megállónál, a nő nem élte túl - tudatta a BKV fődiszpécsere szerda délután.