Életveszélyben a nő, akit megkéselt élettársa

A HavariaPress értesülései szerint életveszélyes sérüléseket szenvedett az a nő, akit élettársa szúrt meg egy késsel a főváros VII. kerületében.

  • HavariaPress HavariaPress
Életveszélyben a nő, akit megkéselt élettársa
Az eset vasárnap történt egy erzsébetvárosi lakásban. A kést szóváltást követően, a veszekedés hevében ragadta meg a 33 éves férfi, majd élettársa hasába vágta. A megszúrt nő súlyos sérülést szenvedett, a mentők életveszélyes állapotban szállították kórházba. A férfit a rendőrök elfogták, majd őrizetbe vették, ellene súlyos testi sértés miatt indult eljárás.

Tíz évbe telt, mire rájöttünk, hogyan lehet tökéletes a bécsi szelet – Wolfgang Puck és fia a HVG-nek

Tíz évbe telt, mire rájöttünk, hogyan lehet tökéletes a bécsi szelet – Wolfgang Puck és fia a HVG-nek

Budapesten is kitart a jó minőség mellett Wolfgang Puck és fia, Byron Lazaroff-Puck – deklaráltan meg is kérik az árát. A világ egyik legismertebb séfje ma is töretlenül aktív a globális étteremhálózatának ügyeiben, de a Spago éttermeket már fiára bízza. Apát és fiát a menü összeállításáról, az öröklés terhéről, egymással való viszonyukról és arról is kérdeztük, milyen kést használnak. Arról is szó esett, hogy miben erősek a budapesti piacok.