A külföldi rendszámú, autókat szállító kamion Körmendről tartott Szombathely felé, amikor valószínűleg defektet kapott, és emiatt felborult - közölte Leibinger Eszter, a Vas Megyei Rendőr-főkapitányság szóvivője. A balesetben senki nem sérült meg.


MTI / Kászoni László