Meghalt a nő, aki egy mozgó vonatból esett ki Tatánál

Belehalt sérüléseibe az a győri nő, aki hétfőn kizuhant egy vonatból Tatánál - írta a kisalfold.hu. A híroldal erről szóló információját a Komárom-Esztergom Megyei Rendőr-főkapitányság is megerősítette.

  • hvg.hu hvg.hu
Meghalt a nő, aki egy mozgó vonatból esett ki Tatánál

Az 50 éves győri nőt életveszélyes állapotban szállították mentőhelikopterrel kórházba, miután kiesett a Hegyeshalom-Rajka felé tartó vonatból Tata és Tatabánya között - közölte a kisalfold.hu.

A Mávinform tájékoztatása szerint a nő a tatai Tóvároskert megálló környékén, nyílt pályaszakaszon, a mozgó vonatból esett a sínek közé. A helyszínelés miatt a vonatok délután 1 óráig nem közlekedhettek. Elsődleges információk szerint a gyorsvonat ajtaja eddig tisztázatlan körülmények között kinyílt. A MÁV vizsgálja, hogy történhetett az eset. A szerencsétlen balesetnek szemtanúja nincs, ami még jobban nehezíti a nyomozást.

Görög Zita: Ahol 120 milliós táska jut a nőnek, ott milyen játékszerei vannak a férfinak?

Görög Zita: Ahol 120 milliós táska jut a nőnek, ott milyen játékszerei vannak a férfinak?

Félt, hogy túl messzire megy a NER-luxustáskás kampánnyal, amivel a Bethesdának gyűjtött, de végül jól sült el, sőt még Orbán Ráhel is lájkolta. Mi háborítja fel Görög Zitát? Mért osztotta meg a nyilvánossággal, hogy édesapja alkoholista, és ő maga mióta nem iszik? Hogyan támogatta a családját már fiatalon, és mikor követett el hibát? Hogy bánnak szerinte az emberek a szép nőkkel? HVG-Portré.