A kedden őrizetbe vett kecskeméti nőt azzal gyanúsítják, hogy egy szóváltás után több alkalommal késsel megszúrt egy 23 éves kecskeméti nőt - mondta Nyíkos Tamás főhadnagy, a Bács-Kiskun Megyei Rendőr-főkapitányság sajtóreferense. Az áldozat életveszélyes sérüléseket szenvedett.
Késelésbe torkollt egy szóváltás két fiatal nő között Kecskeméten
Őrizetbe vettek Kecskeméten egy 19 éves nőt, aki szeptember 16-án a város egyik terén megkéselt egy 23 éves nőt - közölte a rendőrség.

Szoboszlai Dominik a HVG-nek: Annyi időm nincs, hogy a nehézségeimen gondolkodjak
Tóta W. Árpád: Szovjethatalom plusz villamosítás egyenlő digitális Fidesz
Magyar Péter reagált az orosz hírszerzés közleményére, Vlagyimir Putyinnak is üzent
Szovjet időket idéző közleményben taglalja az orosz kémszolgálat, hogy az uniós vezetők Magyar Pétert akarják hatalomra juttatni
Washingtonban probléma a bűnözés, de Trump azért csap le, mert megteheti
Trump: Ha Alaszkában minden jól megy, gyorsan létrejöhet a Putyin–Zelenszkij-találkozó
„Putyin nem békét akar, hanem az országunkat” – Itt vannak a Zelenszkij–Merz-sajtótájékoztató részletei
Reagált az orosz külügy Trump szavaira az ukrajnai területcseréről
Az orosz területek sérthetetlenségéről az alkotmány rendelkezik, ezért nincs miről beszélni.
Új orosz gázvezeték épülhet Szerbián keresztül Magyarország irányába
Ikea-kormányért és lottokráciáért kiált a politikai helyzet – ilyen, amikor a Duma Aktuál nem viccel
Kubatov Gábor szerint az égő BKK-busz Karácsonyéknak „örömtűz”, és valahogy a Pride is eszébe jutott róla
Újabb fronton kezdett zavarba ejtő szélmalomharcba a Fradi elnöke.
Emberölés miatt indított eljárást a legfőbb ügyész Sebestyén József ügyében
Egy magánszemély tett feljelentést a rendőrségen.