Megvertek egy BKV-ellenőrt a Klinikáknál

A Budapesti Közlekedési Központ (BKK) egyik jegyellenőrzést végző munkatársát bántalmazta egy jegy nélkül utazó férfi vasárnap délután a 3-as metró Klinikák állomásánál - közölte a fővárosi cég közleményben az MTI-vel. Az elmúlt négy hónapban már 36 alkalommal érte támadás a jegyellenőröket.

  • MTI MTI
Megvertek egy BKV-ellenőrt a Klinikáknál

Az észak-déli metróállomás bejáratánál végeztek jegyellenőrzést a BKK által megbízott biztonsági szolgálat dolgozói, amikor egyiküket a bliccelő "tettleg bántalmazta". Az MTI úgy tudja, a férfi megütötte a jegyellenőrzést végző személyt.

A kiérkező mentő megállapította, hogy a munkatárs nyolc napon belül gyógyuló könnyű sérüléseket szenvedett. A BKK közölte, az esetről a rendőrséget értesítették. A fővárosi cég tájékoztatása szerint a jegyellenőröket a múlt évben 124 alkalommal, idén április 30-ig pedig 36 esetben érte támadás.