Orbán harcba hív az energiaszolgáltatók ellen – percről percre
Nekiment Orbán Viktor a napirend előtti felszólalásában a bíróságnak és az energiaszolgáltató cégeknek. Mindezt amiatt, mert pénteken pert nyertek a gázszolgáltatók az állammal szemben, és ha jogerőre emelkedik, elbukhatnak a kormány rezsifaragási tervei. A kormányfő arra szólította fel az embereket, hogy lázadjanak fel az energiaszolgáltatók ellen. Bejelentette azt is, ha elkaszálják a törvényt, akkor még nagyobb rezsicsökkentést terveznek. Az ellenzék a nap folyamán különböző eszközökkel az alaptörvény módosítása ellen demonstrált.
A 4iG-gigaszerződés csak a negyede annak az 5000 milliárdnak, aminek rejtett elköltésére Orbánék felhatalmazták magukat
Lemond Keir Starmer brit kormányfő
Starmer tíz éven belül a hetedik kormányfő az Egyesült Királyságban, aki idő előtt lemondani kényszerül.
A kegyelmi ügy furcsa részlete: hogy került egy hivatalos irat villámgyorsan Orbán propagandalapjához?
Orbán Viktor Bécsben: Magyarországon ma a migránsok száma nulla, nulla, nulla
A volt miniszterelnök a migránsok ellen fogalmazott meg rövid üzenetet a város főterén.
Rejtélyes bejelentésre készül Magyar Péter, és az is kiderülhet, mi a kormány terve Sulyok Tamással
„13 órától a Parlamentben ismertetem a bábok eltávolítását és a Vagyonvisszaszerzési Hivatalt. + még valamit” – írta Magyar Péter.