Rendszeresen fajtalankodott kisfiaival egy hódmezővásárhelyi férfi

Az öt- és hétéves kisfiúkat egy éven át rendszeresen moleszálta a férfi, akinek kezdeményezték előzetes letartóztatását. Meg is verte a gyerekeket.

  • MTI MTI
Rendszeresen fajtalankodott kisfiaival egy hódmezővásárhelyi férfi

Fiai molesztálásával gyanúsítanak egy hódmezővásárhelyi férfit, az ügyészség kezdeményezte előzetes letartóztatását – közölte a Csongrád Megyei Főügyészség szerdán. 

A gyanú szerint a hódmezővásárhelyi férfi 2012 tavaszától egy éven át rendszeresen fajtalankodott öt- és hétéves fiával, rendszeresen bántalmazta is őket, veszélyeztetve ezzel testi, erkölcsi és érzelmi fejlődésüket.

A főügyészség a nevelése alatt álló személy sérelmére elkövetett szemérem elleni erőszak bűntette, valamint a kiskorú veszélyeztetésének bűntette miatt indult eljárásban indítványozta a férfi előzetes letartóztatásának elrendelését – tudatta a szóvivő.