Lehetett-e újabb pilóta-öngyilkosság az Air India júniusi tragédiája?
Nemcsak a gépeket kell karbantartani, hanem a pilóták lelkét is.
Napos, száraz, kellemes időnk lesz csütörtökön, aztán jön a hidegfront – áll az Időkép.hu előrejelzésében.
Csütörtökön reggel csapadék nem várható, az ország nagy részén derült időre ébredhetünk. Napközben is alapvetően napos, kellemes nyári időre van kilátás. Egy-egy zápor, esetleg gyenge zivatar csupán a délkeleti határ mentén és északkeleten alakulhat ki.
Hajnalra 10-14°C-ig hűl le a levegő, délutánra 24 és 28°C közé melegszik fel.
Pénteken egy hidegfront éri el hazánkat északnyugat felől. Ezeken a tájakon már a hajnali, reggeli órákban megnövekszik a felhőzet, majd napközben a front mentén elvétve, illetve délkeleten lehet számítani egy-egy záporra, esetleg zivatarra. Hajnalra 10-15°C-ig hűl le a levegő.
Nemcsak a gépeket kell karbantartani, hanem a pilóták lelkét is.
A háború mellett harc folyik az élelmiszerért, és repedezik a klánok és a Hamász hallgatólagos paktuma.
Vihart kavart a Kneecap fellépése a Sziget Fesztiválon, a kormány után több mint 150 művész is azt követelte, hogy mondják le a koncertet.
Az influenszernek bíróság elé kellett állnia, de hozzászólása még a bírót is megnevettette.