Trump vámháborúja nagyhatalmi présbe szorította a mindig lavírozó Indiát
Az Indiára kiszabott magas amerikai vámok alááshatják a két ország közeledését, aminek Kína és Oroszország is csak örülhet.
Meglátogatta az országos és a budapesti rendőrfőkapitány kedd este a kórházban az Andrássy úti tűzben könnyebben megsérült rendőröket - erősítette meg a rendőrség az MTI értesülését.
A négy rendőrt a Honvédkórházba vitték, itt látogatta meg őket Papp Károly országos és Bucsek Gábor budapesti rendőrfőkapitány.
Az MH Egészségügy Központ, vagyis a Honvédkórház azt közölte kedd este, hogy a rendőrök csak könnyebb égési sérüléseket, illetve füstmérgezést szenvedtek.
A sérültek valószínűleg még kedd este, esetleg szerda reggel, rövid megfigyelés után térhetnek haza - fűzték hozzá.
Az Indiára kiszabott magas amerikai vámok alááshatják a két ország közeledését, aminek Kína és Oroszország is csak örülhet.
A miniszterelnök üzent: „Kijev, Brüsszel, Tisza – együtt akarják megbuktatni a magyar kormányt”, de ezt nem hagyja szó nélkül.
Sikerült ugyan elkerülni a katasztrófát, de a helyzet nem jó.
Az elnök rajongója, Laura Loomer aktivistaként szenteli az életét annak, hogy leleplezze azokat, akik nem eléggé lojálisak Trumphoz.
A Beatrice énekesének van véleménye és el is mondja.