Nyomja a vállad a világ súlya? Az önkénteskedéssel magadat is megmentheted
Megoldást jelenthet a magányra, de segíthet a kiégéssel és a depresszióval küzdőknek is visszatalálni magukhoz és másokhoz.
Vitézy Dávid, a Budapesti Közlekedési Központ vezetője a Facebook-oldalán osztott meg egy fényképet, melyen egy csuklós busz látható, azt követően, hogy tönkretette egy szakaszon a nemrég elkészült síngyepet.
"Grat a kollégának! - szerencse, hogy még van kivitelezőnk, gyors lesz a javítás" - kommentálta Vitézy Dávid, a BKK vezérigazgatója azt a balesetet, ami Kőbányán történt a Szent László tér közelében, melynek nyomán egy csuklós busz tönkretette a sínek közé nemrég telepített füvet.
Megoldást jelenthet a magányra, de segíthet a kiégéssel és a depresszióval küzdőknek is visszatalálni magukhoz és másokhoz.
Az alig egy héten belüli, immár negyedik esetről, ami még szombaton történt, egy fideszes fővárosi politikus tett közzé videót.
Horváth László nem ellensége a fesztiváloknak úgy általában, vannak köztük jók is, például az MCC Feszt.
A modell már jobban van, három hónapig pihent és gyógyult.
A miniszterelnök üzent: „Kijev, Brüsszel, Tisza – együtt akarják megbuktatni a magyar kormányt”, de ezt nem hagyja szó nélkül.
Van orbános, mészárosos, tiborczos változat is.