Biztonsági emberek vették át az irányítást több napra az egyik dunaújvárosi erőműben
Egy jogvita vezethetett oda, hogy májusban biztonsági emberek jelentek meg az egyik dunaújvárosi erőműnél, és több napon keresztül akadályozták a működést.
Nincs többé Magyar Demokrata Párt, Nemzeti Munkáspárt, Új Magyar Demokrata Fórum.
Harmincnyolc pártot töröltetett az ügyészség a hivatalos nyilvántartásból, mert két egymást követő parlamenti választáson nem mérettette meg magát - írta a Népszabadság.
Az 1989-ben elfogadott párttörvény rendelkezik arról, hogy a bíróság ügyészi indítványra megállapítja azoknak a pártoknak a megszűnését, melyek két egymást követő általános országgyűlési választáson nem állítanak jelöltet.
A törölt 38 párt közül 24 egyesületként működik tovább, a többi ellen kényszerfelszámolás indul. A lap több törölt pártot is említ, köztük a Kisgazdák Történelmi Szövetségét, a Magyar Demokrata Pártot, a Magyar Demokratikus Jóléti Pártot, a Nemzeti Munkáspártot és az Új Magyar Demokrata Fórumot.
Egy jogvita vezethetett oda, hogy májusban biztonsági emberek jelentek meg az egyik dunaújvárosi erőműnél, és több napon keresztül akadályozták a működést.
Az M100-nak 2021-ben egyszer már nekifutottak.
Két óra alatt sikerült lehozni a férfit.
Az amerikai elnök a bűnözőknek is hadat üzent, miután egy kormányzati alkalmazottat támadás ért.
Megvédte a kormány egyedi döntéseit a külügyminiszter.
Vasárnap este történt a tragédia.