Sokba lesz nekünk Orbánék választási osztogatása
Sokszor kipróbált eszközökkel, ígéretekkel és kedvezményekkel igyekszik visszacsábítani híveit a választások előtt az Orbán-kormány, ezúttal sem mérlegelve azok költségvetési következményeit.
Lehet-e egy kudarcélményekkel teli gyerekből jobb tanuló attól, hogy szabadidejében palackot egyensúlyoz a fején? Kedvesebbé válik-e egy agresszív kamasz attól, hogy zsonglőrködik? Önmagában ezektől nyilván nem, de a szociális cirkusz munkatársainak tapasztalatai alapján azok a hátrányos helyzetű gyerekek, aki részt vesznek a foglalkozásaikon, jobban tudnak koncentrálni, jobban be tudnak illeszkedni, így nagyobb esélyük van felzárkózni, integrálódni.
Sokszor kipróbált eszközökkel, ígéretekkel és kedvezményekkel igyekszik visszacsábítani híveit a választások előtt az Orbán-kormány, ezúttal sem mérlegelve azok költségvetési következményeit.
Magyar Péter felemelkedése önmagában csak az egyik oka annak, hogy a miniszterelnök alatt szemlátomást inog a szék.
A legnagyobb orosz aranybányászati cég is Konsztantyin Sztrukové volt.
A miniszterelnök lánya szerint gyerekei magánéletét állítják célkeresztbe.
A tervet Magyarországra szabták.
Azt még nem tudni pontosan, mi célból.
A fiú fiatalabb testvéreivel játszott, akik magára hagyták, ekkor történt a baj.
Úgy tudni, az Aeroflot Minszkből Moszkvába tartó járatát lőtték meg.