7 nap - 7 kérdés: Mikor omlott össze Ausztria?
Öröm, mámor, boldog: megverte a magyar válogatott az osztrákokat? De emlékszik még, mikor rúgták a gólokat? Újabb neveket ismert meg az ország azok közül, akik részt vettek Nagy Imre kivégzésének előkészítésében. Megfigyelte, mi lett azokból az emberekből, akik ott voltak? Tudja, mennyi pénzt kell összeszednie, ha ügyes és egy nagy autót szeretne - az MNB támogatásával? Tesztelje, mire emlékszik még az elmúlt hét híreiből.

Még ki sem hallgatták a NER-es sztárpapot, aki meztelenre vetkőztetett védenceit masszírozta a gyanú szerint
Tompos Márton: A Momentumot megkörnyékezték többször is, több oldalról, hogy szívesen segítenének a kampányban
Az Air India-gép egyik pilótája megkérdezte a másiktól, hogy miért zárta el az üzemanyag-adagolót
A másik azt válaszolta, hogy ő nem tett ilyet. Ez is szerepel a június 12-én történt katasztrófa vizsgálati jelentésében.
A német külügyminiszter maga kíván eljárni a Budapesten raboskodó Maja T. ügyében
Fukuyama azt mondja, első könyve végét senki nem olvasta, pedig benne áll, ami most történik
Csúcsra járatta a valóság meghajlítását a FIFA elnöke, de a klubvilágbajnokság súlyos problémákra világított rá
Gianni Infantino komolytalan dicshimnuszairól, a felemás színvonalú meccsekről, nevetséges jegyárzuhanásokról, kizsigerelt játékosokról és persze a torna döntőjének két résztvevőjéről is szó lesz.