Halálos baleset történt Debrecen közelében

Két autó ütközött össze.

  • unknown

Egy ember meghalt a 33-as úton Debrecen közelében, miután két személyautó frontálisan ütközött. Az egyik járműbe két ember beszorult, egyikük életét nem tudták már megmenteni, a másik ember állapotáról nincs hír. Feszítővágóval kellett a tűzoltóknak kiszabadítani őket.

Az érintett útszakaszt a mentés és helyszínelés idejére lejárták. A baleset oka egyelőre nem ismert.

Hozzászólások